Hlavní navigace

Názor k dotazu §146 srážky ze mzdy za obědy od a? - Re: §146 srážky ze mzdy za obědy My máme...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 11. 2014 14:06

    a? (neregistrovaný) 90.179.112.---

    Re: §146 srážky ze mzdy za obědy
    My máme stanoveno přímo v pracovní smlouvě: Zaměstnanec a zaměstnavatel se dohodli, že v případě odběru obědů zaměstnancem bude tato pohledávka uspokojena srážkou ze mzdy zaměstnance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).