Hlavní navigace

Názor k dotazu Vyživovaná manželka - jak počítat? od .. - Re: Vyživovaná manželka - jak počítat? ZDP § 35ba...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 2. 2015 11:24

    .. (neregistrovaný) 77.240.96.---

    Re: Vyživovaná manželka - jak počítat?
    ZDP § 35ba / 1 / b
    "nemá vlastní příjem přesahující za zdaňovací období 68000 Kč"
    ne příjem po odečtu výdajů, nebo účetní zisk,..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).