Hlavní navigace

Názor k dotazu OSVČ od 2015 - musí elektronicky? od Libuše Vlasta - Re: OSVČ od 2015 - musí elektronicky? Daňový řád...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 3. 2015 9:16

    Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.96.---

    Re: OSVČ od 2015 - musí elektronicky?
    Daňový řád § 72
    (4) Má-li daňový subjekt nebo jeho zástupce zpřístupněnu datovou schránku nebo zákonem uloženou povinnost mít účetní závěrku ověřenou auditorem, je povinen podání podle odstavce 1 učinit pouze datovou zprávou ve formátu a struktuře zveřejněné správcem daně odeslanou způsobem uvedeným v § 71 odst. 1.

    Spadáte do výše uvedené kategorie?
    Pokud ano, tak DP elektronicky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).