Hlavní navigace

Názor k dotazu Směrnice - zaměstnanec, jednatel od Pavel Jirsa - Re: směrnice - zaměstnanec, jednatel VH,mám jiný názor.Dotaz zněl...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 7. 2015 11:38

    Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

    Re: směrnice - zaměstnanec, jednatel
    VH,

    mám jiný názor.

    Dotaz zněl "Budete prosím někdo vědět, jestli vnitřní
    předpis firmy musí podepsat či odsouhlasit valná
    hromada s.r.o? Jedná se o případ, kdy jednatel
    společnosti je zároveň na pracovní smlouvu metodik pro IT
    oddělení."

    Já tomu rozumím tak, že dotaz zněl zda vnitřní předpis, na základě kterého se bude poskytovat plnění jednateli, může schválit jednatel nebo valná hromada.

    Samozřejmě takový VP musí schválit valná hromada. Jinak by došlo k obcházení § 61 ZOK.

    Ale dělejte si to ve svém s.r.o. jak chcete.

    Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).