Hlavní navigace

Názor k dotazu Podávání tiskopisů elektronicky? od Libuše Vlasta - Re: podávání tiskopisů elektronicky? >dobrý den,> prosím o upřesnění,>1/fyzická...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 1. 2016 11:12

    Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

    Re: podávání tiskopisů elektronicky?
    >dobrý den,
    > prosím o upřesnění,

    >1/fyzická osoba podává DPH a kontrolní hlášení
    >elektronicky, jak je to s ostatními tiskopisy daň z příjmu,
    >silnička atd.

    Spadá tato osoba pod § 72/4 DŘ?

    >2/právnická osoba - Přehledy z mezd pro OSSZ A
    >zdravotku , též elektronicky a nebo stále papírově.

    ČSSZ
    http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/informace/media/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy-2014/2014-11-07-od-ledna-rusi-zakon-povinnou-elektronickou-komunikaci-s-cssz-urad-tim-v-zadnem-pripade-ne.htm

    ZP - nevím, že by byla povinnost podávat Přehledy elektronicky

    >
    > děkuji
    >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).