Hlavní navigace

Názor k dotazu Podávání tiskopisů elektronicky? od fijalka - Re: podávání tiskopisů elektronicky? >>dobrý den,>> prosím o upřesnění,>>>1/fyzická...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 1. 2016 12:44

    fijalka (neregistrovaný) 85.70.83.---

    Re: podávání tiskopisů elektronicky?
    >>dobrý den,
    >> prosím o upřesnění,
    >
    >>1/fyzická osoba podává DPH a kontrolní hlášení
    >>elektronicky, jak je to s ostatními tiskopisy daň z
    >>příjmu,
    >>silnička atd.
    >
    >Spadá tato osoba pod § 72/4 DŘ?
    datová schránka je , ale bez ověřeného podpisu a auditor není povinný
    >
    >>2/právnická osoba - Přehledy z mezd pro OSSZ A
    >>zdravotku , též elektronicky a nebo stále
    >>>papírově.
    >
    >ČSSZ
    >http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/informace/media/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy-2014/2014-11-07-od-ledna-rusi-zakon-povinnou-elektronickou-komunikaci-s-cssz-urad-tim-v-zadnem-pripade-ne.htm
    >
    >ZP - nevím, že by byla povinnost podávat Přehledy
    >elektronicky
    >
    >>
    >> děkuji
    >>

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).