Hlavní navigace

Názor k dotazu Dph změna období od Daniela K. - Re: dph změna období Pokud splňujete podmínky pro Q...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 1. 2016 10:34

    Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

    Re: dph změna období
    Pokud splňujete podmínky pro Q plátcovství DPH viz § 99a ZDPH a neoznámila jste to "Q" na Přiznání k DPH za 12/2015, musíte změnu zdaňovacího období písemně oznámit správci daně do konce ledna. Pozor dnes už je pátek 29.1.2016. Ale např. přes DS by to neměl být problém poslat, aby toto oznámení FÚ obdržel včas.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).