Hlavní navigace

Názor k dotazu Název firmy - problém? od bdm - Re: Název firmy - problém? *** Předem se všem...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 9. 2005 13:57

    bdm (neregistrovaný)

    Re: Název firmy - problém?
    *** Předem se všem omlouvám za svůj výlev - ale tohle mě vážně štve. Copak se někdo z nás podepisuje (tedy kromě "partnerů")? Nick je podpis? Je to anonymita jako každá jiná. Tak jako já bych mohla použít Váš, tak Vy můžete použít můj a co s tím, k čertu, naděláme?! Jaká pak je záruka, že odpověď je kvalitní? Já mám problém s anonymní odpovědí jen v tom směru, že když chci reagovat, nemám koho přesně oslovit - to vadí mně (ať si dají aspoň číslo). A sám jste, doufám, zjistil, že ne každý anonym je popleta ("pletete různé věci dohromady..." nebo tak nějak jste to napsal), který ničemu nerozumí. Je pravda, že několik anonymů je vyloženě záškodníků :-))) ale těch je myslím minimum. Nechápu ale, proč chytrost a vzdělanost jde u některých lidí ruku v ruce s jedovatostí a neomaleností a je to přímá úměrnost. Já mám pak vážně pocit, že jen proto, že nechci být sprostá (ne, že bych neuměla), jsem největší imbecil, který ničemu nerozumí. Ale to má stejně každý na háku! ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).