Hlavní navigace

Názor k dotazu Propustky k lékaři-4-6 měsíčně- podvod? od T. - Re: Propustky_součinnost lékaře Dobrý den, je to už několik...

 • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 9. 2016 16:20

  T. (neregistrovaný) 90.177.21.---

  Re: Propustky_součinnost lékaře
  Dobrý den, je to už několik let, co jednatelé podezřívali zaměstnance ze zneužívání propustek k lékaři. Doporučeným dopisem požádali lékaře, aby potvrdil že pan X je jeho pacientem, že byl v ten den ošetřen či vyšetřen, aby potvrdil, že doba před vyšetřením, vyšetření a po vyšetření činila 3 hod. Dotazů bylo více, lékař odmítl na tyto odpovědi jakkoliv odpovědět a začal se ohánět vlastním právníkem. Vše podle předchozích dotazů nasvědčovalo, že lékař v tu dobu na pracovišti snad ani nebyl, pacient- zaměstnanec donesl pouze zprávy od jiného lékaře, razítko rozdával zdravotní personál na recepci.
  Než se dořešilo, byl se zaměstnancem rozvázán pr.poměr.
  Velmi podobnou situaci jsme řešili loni a už to vypadalo na podání stížnosti na lékaře na lék.komoru, zdr. poj., sociálku a jiné instituce. Lékař i zaměstnanec si vůbec nepřipouští, že dochází k zneužívání zaměstnavatele i státu s finančním dopadem. Toho se lékařka zřejmě zalekla a zaměstnance 17. den nemoci uschopnila.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).