Hlavní navigace

Názor k dotazu Vyplacení zisku z min.let...srážk.dan? od Ivkaa - Re: Vyplacení zisku z min.let...srážk.da do konce září- §...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 10. 2016 13:34

    Ivkaa (neregistrovaný) 193.85.202.---

    Re: Vyplacení zisku z min.let...srážk.da
    do konce září
    - § 38d odst.2 ZDP - "...je plátce daně povinen srazit daň při jejich výplatě, nejpozději však do konce třetího měsíce následujícího po měsíci, v němž valná hromada nebo členská schůze schválila řádnou nebo mimořádnou účetní závěrku a rozhodla o rozdělení zisku nebo o úhradě ztráty."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).