Hlavní navigace

Názor k dotazu Mohu uplatnit DPH? od Jana N. - Re: Mohu uplatnit DPH? musí tam být všechny náležitosti...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 10. 2016 8:55

    Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

    Re: Mohu uplatnit DPH?
    musí tam být všechny náležitosti daňového dokladu § 29, jinak nemáte nárok na odpočet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).