Hlavní navigace

Názor k dotazu Pronájem - přerušená činnost od . - Re: nájem nebytových prostor Nic zpětně měnit nemůžete. ...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 11. 2016 13:38

    .

    Re: nájem nebytových prostor
    Nic zpětně měnit nemůžete. Až se stanou plátci DPH, tak se můžete rozhodnout - ale jen do budoucna.

    A chcete pak fakturovat s DPH? Vyplatí se Vám to?

    ZDPH § 56a
    (3) Plátce se může rozhodnout, že se u nájmu nemovité věci jiným plátcům pro účely uskutečňování jejich ekonomických činností uplatňuje daň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).