Hlavní navigace

Názor k dotazu Prac.smlouva na dobu určitou-výpověď? od Lili... - Re: prac.smlouva na dobu určitou-výpověď Ne, vůbec nic o...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 12. 2016 11:10

    Lili... (neregistrovaný)

    Re: prac.smlouva na dobu určitou-výpověď
    Ne, vůbec nic o pracovním poměru neřekli. Ale atmosféra v práci byla jasná. Nikdo nehledal za mě žádnou náhradu, nikoho jsem nezaučovala, nikdo mi nenaznačil ani neřekl "po víkendu už nechoď". Místo nezanikalo, pracovní pozice se nerušila, nepřesouvala nic... byli spokojení se mnou, já s nimi a nemuseli jsme si nic říkal. Bylo to úplně stejný jako při zkušební době. Nepamatuji si, že by mi někdy někdo přišel před vypršením tříměsíční zkušební doby říct "jsme s tebou spokojeni, zítra můžeš přiijít". Prostě ani jedna strana (zam-c/zam-tel) v této lhůtě nepřišla na důvod, proč v práci pokračovat a automaticky se jelo dál.... Pokud s vámi nejsou ve zkušební lhůtě spokojení, tak vám to také prostě přijdou říct chcem tě dál / nechcem tě dál. Takže ač nyní existuje smlouva na dobu určitou, tak jsem se zkrátka jen chtěla zeptat, zda mám od zaměstnavatele očekávat nějaké info či ne. Nic víc. Dozvěděla jsem se, podělkovala a nyní už vím, že to holt obráceně nefunguje. Jsem ráda, že mi tu poradíte, ale nepotřebuji dostat odsouzení za něco, co nevím a jdu se na to slušně zeptat :-( myslela jsem, že právě proto diskuzní fóra jsou, nečekala jsem, že hned dostanu reakci "Jak jste si to mohla myslet". Jako by mi rovnou napsala, že jsem úplně blbá :-(
    No nic, opravdu díky a mějte se.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).