Hlavní navigace

Názor k dotazu Prodej majetku a DPH od Ondřej Drbal - Re: prodej majetku a DPH Pokud prodáte dlouhodobý majetek,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 1. 2017 23:45

    Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

    Re: prodej majetku a DPH
    Pokud prodáte dlouhodobý majetek, který jste používal k ekonomické činnosti, tak v souladu s §76 odst. 4 zapíšete do ř. 51

    Akorát nevím, co má společného druhá strana s tím, jestli bude vědět, kam dáváte částku v příznání Vy?

    Přeci, pokud ta druhá strana nakoupí majetek, který je vymezený v §4 odst. 4 písm d) a e), tak ho do ř. 47 zapíše...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).