Hlavní navigace

Názor k dotazu Spolupráce manželka a 0 % od petys - Re: Spolupráce manželka a 0 % >>>>Dobrý den, poradíte...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 3. 2017 11:51

    petys (neregistrovaný) 83.208.10.---

    Re: Spolupráce manželka a 0 %
    >>>>Dobrý den, poradíte mi prosím, vloni jsem byla jako
    >>>>spolupracující osoba u mého manžela pouze 4 měsíce.
    >>>>Pak
    >>>>nástup na mateřskou. Musím podat danové přiznání,
    >>>>když
    >>>>nebudu uplatňovat žádné procenta z jeho zisku ?nebo
    >>>>podám nulové přehledy na VZP a OSSZ a taky DPFO
    >>>>nulové?
    >>>>Moc děkuju a pěkný den
    >>>
    >>>Neměla jste vůbec žádné příjmy ke zdanění? Ani ze
    >>>zaměstnání?
    >>>ZDP § 38g
    >>>https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586
    >>>
    >>>Určitě budete muset podávat Přehledy na OSSZ a na
    >>>svoji ZP.
    >>Ano, měla jsem zaměstnání do dubna :-)
    >
    >A když si propočtete příjmy, zaplacenou daň atd., tak
    >Vám nevychází žádná daň k vrácení? Nebo jste požádala
    >do 15.2.2017 zaměstnavatele o roční zúčtování daně za
    >rok 2016?
    >
    >nepožádala jsem, udělam si tedy přiznání? a tu spolupráci řešit nemusím?děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).