Hlavní navigace

Názor k dotazu Spolupráce manželka a 0 % od Libuše Vlasta - Re: Spolupráce manželka a 0 % Registrovala jste se...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 3. 2017 12:10

    Libuše Vlasta (neregistrovaný) 185.115.9.---

    Re: Spolupráce manželka a 0 %
    Registrovala jste se na příslušném FÚ k dani z příjmu FO?
    Pokud ano, tak to musíte řešit.
    I kdybyste neměla vůbec žádný příjem, tak minimálně DŘ § 136 odst. 5)
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2009-280

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).