Hlavní navigace

Názor k dotazu Nákup v německém METRO od allli - Re: Nákup v německém METRO a proč neuvádíte své...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 3. 2017 17:49

    allli

    Re: Nákup v německém METRO
    a proč neuvádíte své DIČ? zkuste požádat o opravu
    pokud jste kupovali pro firmu a jde o pořízení zboží z EU od osoby reg. k DPH v EU dle §16 ZDPH, jste povinni odvést DPH na výstupu dle §108/1/b ZDPH (ř. 3 nebo 4 přiznání), i když je DPH chybně uvedeno
    v případě použití pro ek. činnsot máte zároveň nárok na odpočet v ř. 43 nebo 44 přiznání
    něm. DPH dáte do nákladů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).