Hlavní navigace

Názor k dotazu Práce a nemovitostech ve třetích zemích od allli - Re: práce a nemovitostech ve třetích zem a ten...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 3. 2017 6:24

    allli

    Re: práce a nemovitostech ve třetích zem
    a ten 1 mil. Kč jste překročil na některé konkrétní nem. věci v jedné zemi?
    dle §10 ZDPH je místo plnění v zemi, kde se nem. věc nachází a tato plnění se do limitu obratu pro registraci k DPH v ČR nepočítají

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).