Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověď zaměstnance ve zkuš.době od all - Re: výpověď zaměstnance ve zkuš.době Pájo, ale já osobně...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 31. 3. 2017 14:59

    all (neregistrovaný)

    Re: výpověď zaměstnance ve zkuš.době
    Pájo, ale já osobně bych kontaktovala zaměstnance nebo v okamžiku, kdy mi to předal (tazatelka píše, že přinesl) tak bych se zeptala, zda je to opravdu výpověď nebo zrušení ve zkušební době a vysvětlila mu rozdíly. Opravdu bych si netroufla sama rozhodnout, že on opravdu chce zrušit PP. Protože, pokud by naopak trval na výpovědi, dal to třeba poslední den zkušební doby a další den přišel do práce, zaměstnavatel by ho nechal pracovat (bylo tu řešeno několikrát, práce po uplynutí zkušební doby) za určitých okolností by mu mohl vzniknout PP na dobu neurčitou, ne ? Jistá si sice nejsem, ale už jsem se setkala s tak rafinovanými postupy některých zaměstnanců, že bych se toho obávala. Já pro svůj vlastní klid, proberu se zaměstnancem a případně raději sama mu napíši zrušení tak, jak chce on, jen správně abych nemusela případně následně cokoliv řešit. Ale toť můj, možná i nesprávný, názor. Hezký víkend všem

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).