Hlavní navigace

Názor k dotazu Nárok na dovolenou od all - Re: Nárok na dovolenou Já nechápu ještě jednu věc....

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 4. 2017 13:23

    all (neregistrovaný)

    Re: Nárok na dovolenou
    Já nechápu ještě jednu věc. Tisk a různá zpravodajství se zabývají každou prkotinou v "Buruga-Burungi", ale aby trochu popularizovaly na veřejnost i tyto judikáty, které by se mohly dotknout velké části obyvatel, to opravdu nedělají. Místo toho se seriály hemží výpovědí dohodou a okamžitou výpovědí . Dokonce už ani nevím na jaká školení chodit, jakou literaturu kupovat, protože mnohdy z toho mám pak ještě větší guláš, než předtím. Na většině školení mi přednášející na konkrétní dotaz, jak nějakou věc řešit ocituje §, který znám, ale když požádám o konkrétní postup, tak rychle převede řeč jinam. O tom, že by na školení upozornili třeba na nějaký takovýto judikát ohledně přiznávání dovolených, který by bylo dobře znát, to fakt neupozorní. Přitom zaměstnavatel, když už mi nějaké takové školení zaplatí, tak očekává, že věci budu řešit minimálně tak, jako renomovaný právník. Máte také takové zkušenosti nebo jsem už úplně blbá ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).