Hlavní navigace

Názor k dotazu Nájem do eet? od Pavel Jirsa - Re: nájem do ZET? Madlo,pokud by byl předmět nájmu...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 15. 1. 2018 12:57

    Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

    Re: nájem do ZET?
    Madlo,

    pokud by byl předmět nájmu zařazen v obchodním majetku fyzické osoby, tak platí to, co jsem napsal o právnické osobě. Tj. zatím ÚS pozastavil protiústavní 3. a 4. etapu.

    Stranou ponechávám, že deklarovaným cílem ZET bylo prý aby se srovnalo podnikatelské prostředí. Přitom, jak je vidět, záleží na tom, zda příjmy dáte do § 7 nebo § 9 ZDP. To je asi ta rovnost.

    Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).