Hlavní navigace

Názor k dotazu Ukončení PP dohodou, může být odstupné? od iva. - Re: ukončení PP dohodou, může být odstup Zásadní otázka...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 1. 2018 9:10

    iva. (neregistrovaný) 89.24.108.---

    Re: ukončení PP dohodou, může být odstup
    Zásadní otázka - je nadbytečný nebo není? Od toho se odvíjí odstupné nebo odměna.
    Odstupné (se všemi důsledky na pojistném) lze přiznat jen v zákonem stanovených důvodech - § 67 ZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).