Hlavní navigace

Názor k dotazu Zápočťák a údaj o §52 od pája - Re: Zápočťák a údaj o §52 >Prosím o radu.>Musím...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 1. 2018 15:34

    pája

    Re: Zápočťák a údaj o §52
    >Prosím o radu.
    >Musím vystavit "Potvrzení o zaměstnání" zam-nci, který
    >byl odejit dle §52 za hrubé porušení pracovní kázně.
    >Jsme povinní tuto skutečnosti na zápočťák uvádět?
    >Výpověď, kterou přijal a podepsal samozřejmě všechny
    >konkrétní důvody a údaje obsahuje.
    >
    >
    >Moc děkuji za radu,
    >

    to snad žertujete,ne?
    který
    >"byl odejit dle §52 za hrubé porušení pracovní kázně"

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).