Hlavní navigace

Názor k dotazu Prodej auta z majetku firmy -je to zisk? od koko - Re: Prodej auta z majetku firmy -je to...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 3. 2018 20:03

    koko (neregistrovaný) 109.238.40.---

    Re: Prodej auta z majetku firmy -je to z
    § 4 odst. 1 písm. c) ZDP: Od daně se osvobozuje příjem z prodeje hmotné movité věci s výjimkou příjmu z prodeje movité věci, která je nebo v období 5 let před prodejem byla zahrnuta do obchodního majetku.

    v době 5 let po vyřazení se daní podle § 10

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).