Hlavní navigace

Názor k dotazu Výplata nemocenské od sociálky od Kara1 - Re: Výplata nemocenské od sociálky Rozumím, jestli jste odevzdal...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 7. 2018 21:22

    Kara1 (neregistrovaný)

    Re: Výplata nemocenské od sociálky
    Rozumím, jestli jste odevzdal všechno, tzn. díl č. 3 (modrý proužek) a na díle č 4 (růžový proužek), který se musí poslat na OSSZ, vyplnil vzadu vše, tzn. číslo účtu nebo adresu, kam má sociálka poslat peníze, zatrhl jste, zda pobíráte či nepobíráte důchod a podepsal jste se, tak má účetní asi všechno. Psala jsem, jak to dělám já. Někdo exekuce má, někdo nemá, já nejprve musím zpracovat mzdy, tzn. Naházet docházku, nemoci, dovolené, volna na lékaře, odměny, příplatky a další a další různé věci, které se týkají mezd, jako nová penzijka, změny účtů apod., mzdy komplet zpracovat a udělat příkazy do banky a pak se teprve můžu zabývat doklady, které mají jít na OSSZ. Zaměstnanců je hodně a když vezmu do ruky doklad, tak z hlavy nevím, jestli zrovna tento má nebo nemá exekuci. Tím chci říct, že ho nemůžu jen tak vhodit do obálky a poslat na sociálku. V každé firmě je to jinak, ptejte se zítra Vaší mzdovky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).