Hlavní navigace

Názor k dotazu DPH - zboží do EU pro plátce - doklad od allli - Re: DPH - zboží do EU pro plátce...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 7. 2018 11:47

    allli

    Re: DPH - zboží do EU pro plátce - dokla
    >>>>Dobrý den,
    >>>>prosím o kontrolu datumů na daňovém dokladu....
    >>>>plátce DPH dodá zboží vč. montáže plátci do
    >>>>Německa...
    >>>>jedná se o dodání zboží do jiného členského státu,
    >>>>osvobodím dle par 64, uskutečněné plnění dle
    >>>>par.22..?
    >>>>
    >>>>takže daňový doklad - datum vystavení a DUZP je datum
    >>>>vystavení daňového dokladu..kurz pro přepočet
    >>>>(používáme denní kurzy) je datum vystavení daňového
    >>>>dokladu.
    >>>>Děkuji
    >>>takto ne
    >>>pokud dodáváte zboží vč. montáže v JČS EU, pak nejde
    >>>o
    >>>dodání zboží dle §64, ale o poskytnutí služby s
    >>>místem
    >>>plnění dle §9/1 ZDPH, plnění dle §24a/1/b, DUZP dle
    >>>§21, kurz pro přepočet k DUZP
    >>>ř. 26 přiznání, mimo SH a KH
    >>spletla jsem ustanovení - místo plnění mimo tuzemsko
    >>dle §7/3 ZDPH
    >A pokud by přepravili zboží bez montáže partnerovi do
    >EU, tak by doklad byl jak píšu?? ano
    >a kde prosím najdu, že dodání zboží vč. montáže je
    >poskytnutím služby? opravila jsem ustanovení §9/1 na §7/3 v předchozí odpovědi
    >děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).