Hlavní navigace

Názor k dotazu Dioptrické brýle pro zaměstnance od .. - Re: Dioptrické brýle pro zaměstnance Jsou dioptrické brýle daného...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 7. 2018 12:40

    .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

    Re: Dioptrické brýle pro zaměstnance
    Jsou dioptrické brýle daného zaměstnance použité pro ekonomickou činnost plátce DPH?
    Má zaměstnavatel povinnost proplatit oční optice výdaje / náklady za dioptrické brýle pro svého zaměstnance - upsal se zaměstnanci (zaměestnancům) s takovýmto závazkem? ZDP § 24 / 2 / j / 5 ?
    Splňuje tento výdaj / náklad parametry uvedené např. v ZDP § 6 / 9 / d) či g) ?
    Je faktura psaná na zaměstnavatele?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).