Hlavní navigace

Názor k dotazu PPM při převzetí od .. - Re: PPM při převzetí _ ZP § 197 Dobrý...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 7. 2018 11:44

    .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

    Re: PPM při převzetí _ ZP § 197
    Dobrý den,

    zaměstnankyni bylo na základě rozhodnutí soudu přiděleno 11 měsíční dítě do péče. O toto dítě se již od narození ve skutečnosti stará a v zaměstnání je na neplaceném volnu. Má nárok na PPM při převzetí dítěte do péče.

    Děkuji.

    >Omlouvám se. Chybí mi tam otazník. Má nárok na PPM?

    Zákoník práce
    § 197 Mateřská a rodičovská dovolená při převzetí dítěte
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2006-262

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).