Hlavní navigace

Názor k dotazu práce o víkendu - státní zaměstnanec od III - Re: práce o víkendu - státní zaměstnanec >>>>>>Dobrý den,>>>>>>náš...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 5. 9. 2018 14:43

    III (neregistrovaný) 46.227.168.---

    Re: práce o víkendu - státní zaměstnanec
    >>>>>>Dobrý den,
    >>>>>>náš ředitel (statutár odměňován platem) pracoval o
    >>>>>>víkendu. Protože je to poprvé, co se to stalo, ráda
    >>>>>>bych
    >>>>>>se ujistila, že to počítám správně:
    >>>>>>
    >>>>>>- za práci o víkendu dostane pom.část platu +
    >>>>>>osobního
    >>>>>>příplatku + přípl.za vedení + přípl.za práci o
    >>>>>>víkendu
    >>>>>>- nemá nárok na příplatek za přesčas
    >>>>>>
    >>>>>>Uvažuji správně?
    >>>>>>Děkuji předem za pomoc.
    >>>>>
    >>>>>domnívám se, že to není v souladu s § 127, odst. 3
    >>>>>zákoníku práce.
    >>>>
    >>>>Takže by měl nárok jen na příplatek za práci o
    >>>>víkendu?
    >>>
    >>>A neplatí na něj snad ta poslední věta ?
    >>
    >>Jen příplatek za práci v so a ne (§ 126)+ poskytnutí
    >>cestovních náhrad (§ 152 c)).


    Myslím, že příplatek nenáleží, § 127 odst. 3 poslední věta - V platu vedoucího zaměstnance, který je statutárním orgánem nebo vedoucím organizační složky, je VŽDY přihlédnuto k VEŠKERÉ práci přesčas. Takže plat za práci přesčas má zahrnut v platu - platovém výměru.
    >
    >Moc děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).