Hlavní navigace

Názor k dotazu Zamestnani v prubeh rodicovské dovolené od .. - Re: Zamestnani po rodicovské dovolené Bude patřit mezi osoby...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 10. 9. 2018 10:42

    .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

    Re: Zamestnani po rodicovské dovolené
    Bude patřit mezi osoby uvedené v §7/1/k nebo v §7/1/c
    Zákona o veřejném zdravotním pojištění č 48/1997 Sb.?

    Pokud ano, tak se na ni bude vztahovat §3/8 Zákona o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění č. 592/1992 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).