Hlavní navigace

Názor k dotazu Kontrola nemocného zaměstnance od .. - Re: Kontrola nemocného zaměstnance Může chodit k zaměstnanci na...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 15. 10. 2018 15:44

    .. (neregistrovaný) 178.17.10.---

    Re: Kontrola nemocného zaměstnance
    Může chodit k zaměstnanci na "návštěvy", jak bude chtít. Ale k čemu to bude? K ničemu. Jen ztráta času.
    Po době stanovené v ZP § 192 odst. 1) již nemá zaměstnanec povinnost umožnit zaměstnavateli kontrolu. Takže i když zaměstnavatel provede kontrolu a zjistí, že zaměstnanec nedodržuje stanovený režim dočasně práce neschopného pojištěnce (více § 192 ZP), nemůže s tím nic dělat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).