Hlavní navigace

Názor k dotazu Zdanění vyplacení podílu od míša2 - Re: Zdanění vyplacení podílu >>>>prosím o radu,>>>>z dividend ve...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 11. 2018 20:27

    míša2 (neregistrovaný) 188.175.150.---

    Re: Zdanění vyplacení podílu
    >>>>prosím o radu,
    >>>>z dividend ve výši 50 120,85 Kč,
    >>>>kolik zaplatí fyz. osoba srážkové daně?
    >>>>7 518,- ?, zaokrouhluje se jen daň dolů nebo i základ
    >>>>
    >>>>děkuji moc,
    >>>
    >>>Dividendy zdanuje ten, kdo je vyplaci srazkovou dani.
    >>>Prijemce uz dostane zdanenou castku.
    >>
    >>Ano to vím, ale ptám co by plátce daně, zda je výše
    >>daně správně
    >>vypočtená.
    >>Děkuji
    >
    >Ptala jste se, kolik zaplatí fyzická osoba. Fyz.osoba
    >nezaplatí sama nic, vše za ni odvede ten, kdo podíl
    >vyplácí.
    >
    >§36/3 zákon o daních z příjmů
    Ano, fyz. nezaplatí nic, ovšem částka je jí stržená,
    nic méně je výpočet daně správný nebo ne ?
    Děkuji

    Děkuji
    >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).