Hlavní navigace

Názor k dotazu Sůl, ocet pro zaměstnance - daňově? od .. - Re: Sůl, ocet pro zaměstnance - daňově? Projděte si...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 10. 1. 2019 9:00

    .. (neregistrovaný)

    Re: Sůl, ocet pro zaměstnance - daňově?
    Projděte si § 72 ZDPH, kam byste dané plnění zařadila.

    "Plátce je oprávněn k odpočtu daně na vstupu u přijatého zdanitelného plnění, které v rámci svých ekonomických činností použije pro účely uskutečňování .."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).