Hlavní navigace

Názor k dotazu DPP stravnky od VH - Re: DPP stravenky >>>>>>>Dobrý den, prosím můžeme poskytovat stravenky>>>>>>>zaměstnanci...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 2. 2019 11:49

    VH

    Re: DPP stravenky
    >>>>>>>Dobrý den, prosím můžeme poskytovat stravenky
    >>>>>>>zaměstnanci na DPP ? Aby to byl daňově uznatelný
    >>>>>>>náklad,
    >>>>>>>budeme mu je poskytovat pouze za dny, kdy odpracuje
    >>>>>>>3
    >>>>>>>hodiny za den ? Děkuji.
    >>>>>>
    >>>>>>Co na poskytovani stravenek pro DPP rikaji vase
    >>>>>>vnitrni predpisy?
    >>>>>>
    >>>>>>Danova uznatelnost je jasne napsana v zakone
    >>>>>
    >>>>>Dekuji. Pokud je mozne stravenky poskytnout s tim, ze
    >>>>>budou danove uznatelnym vydajem, vnitrni predpis
    >>>>>upravime. Pouze se ptam. Prosim muzete mi odppvedet.
    >>>>
    >>>>§24 odst.2 písm.j zákona o daních z příjmů
    >>>
    >>>Dekuji, ten uz jsem si precetla.
    >>
    >>Doporučuji k přečtení diskuze, např. tu z konce ledna
    >>
    >>Fulltextové vyhledávání v Diskuzním fóru
    >>"dohodu stravenky"
    >>
    >
    >Děkuji. Pochopila jsem tedy správně, aby se jednalo o
    >daňový náklad, že je potřeba odpracovat minimálně 3
    >hodiny za den a ještě podmínka, aby měl stanovenou
    >pracovní dobu?
    >Pracovní dobu u DPP můžu například stanovit 9 hodin
    >týdne, bude to takhle stačit ?
    To nestačí. Musí se jednat o rozvržení PD do směn - srov. § 236 ZP.
    >
    >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).