Hlavní navigace

Názor k dotazu byt - odpisy?u právničky od muška - Pokud byl byt koupen na r.č. a nebyl...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 14. 3. 2019 21:43

    muška (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

    Pokud byl byt koupen na r.č. a nebyl dán do majetku právničky. Pak bych přijaté nájemné posuzovala jako příjem dle § 9 a do výdajů bych dala odpisy buď za prosinec a daňově za celý rok. O koupi bytu bych v daňové evidenci vůbec neúčtovala a ev. platbu bych dala jako osobní spotřebu či jiný výdaj neovlivňující zisk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).