Hlavní navigace

Názor k dotazu byt - odpisy?u právničky od vladík - FO vedoucí DE uplatňuje jen daňové odpisy=roční, i...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 15. 3. 2019 8:30

    vladík

    FO vedoucí DE uplatňuje jen daňové odpisy=roční, i když majetek pořídí v prosinci, příjmy z pronájmu zdaníte v § 9 a můžete uplatnit skutečné výdaje včetně odpisů nebo výdaje 30% z příjmů, obojí bych evidovala odděleně od její činnosti právničky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).