Hlavní navigace

Názor k dotazu DUZP na faktuře - kdy odvod DPH? od Jana N. - § 21/3 ZDPH

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).