Hlavní navigace

Názor k dotazu pořízení zboží z EU - faktura s DPH od Petrr - Ano, je na faktuře rozepsáno. Děkuju za odpověď....

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 18. 6. 2019 22:32

    Petrr (neregistrovaný) ---.cust.tlapnet.cz

    Ano, je na faktuře rozepsáno. Děkuju za odpověď. Původně jsem chtěl vycházet z celkové částky. Z kterého § mám vycházet,? Nedaří se mi nastudovat, §40 mi v tomto smyslu nic neříká.
    Technicky může být zúčtováno ZD 10,-- na MD504 a DPH 2,-- MD504 ( nebudu požadovat po dodavateli, nebo v jiném členském státě) ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).