Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověd podle §52c) od Líba - "pracovní poměr skončí teprve uplynutím zbývající části výpovědní...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 7. 2019 8:05

    Líba (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    "pracovní poměr skončí teprve uplynutím zbývající části výpovědní doby po skončení ochranné doby, ledaže zaměstnanec sdělí zaměstnavateli, že na prodloužení pracovního poměru netrvá."

    Pokud skončíte 31.8., použije se při výpočtu odstupného hodinový průměr vypočítaný z II.Q. Skončíte-li např v říjnu, bude průměr spočítaný z III.Q.

    Ochranná lhůta pro nemoc po skončení zaměstnání je 7 dnů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).