Hlavní navigace

Názor k dotazu Výpověd z prac.poměru zaměstnancem od dann - A vy v tom vidíte nějaký rozdíl ?...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 9. 2019 18:22

    dann (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    A vy v tom vidíte nějaký rozdíl ? Máte snad uzavřenu nějakou smlouvu na delší výpovědní dobu ?

    § 51

    (1) Byla-li dána výpověď, skončí pracovní poměr uplynutím výpovědní doby. Výpovědní doba musí být stejná pro zaměstnavatele i zaměstnance a činí nejméně 2 měsíce, s výjimkou vyplývající z § 51a. Výpovědní doba smí být prodloužena jen smlouvou mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem; tato smlouva musí být písemná.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).