Hlavní navigace

Názor k dotazu Odpočet DPH u majetku manželky od . - Kdo z Vás eviduje tento majetek jako OSVČ...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 31. 10. 2019 14:05

    . (neregistrovaný) 178.17.10.---

    Kdo z Vás eviduje tento majetek jako OSVČ v obchodním majetku podle Zákona o daních z příjmů a kdo eviduje tento majetek jako OSVČ v obchodním majetku podle Zákona o DPH? ZDP § 4 odst. 4), ZDPH § 4 odst. 4).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).