Hlavní navigace

Názor k dotazu Nárok na odstupné? od Kara1 - Pokud jde skutečně o přechod práv a povinností...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 11. 2019 11:58

    Kara1 (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

    Pokud jde skutečně o přechod práv a povinností viz od § 338 Zákoníku práce, pak zaměstnancům pracovní poměry nekončí a neuzavírají se nové, pro ně vše pokračuje jako dosud, jen se změní jejich zaměstnavatel. Jestliže ale k tomu novému nechcete přejít a dáváte výpověď, pak Váš pracovní poměr skončí přede dnem toho přechodu. Odstupné nenáleží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).