Hlavní navigace

Názor k dotazu Musím žádat o roční zúčtování? od . - Zákon o daních z příjmů § 38h (9)...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 12. 2019 8:28

    . (neregistrovaný) 178.17.10.---

    Zákon o daních z příjmů § 38h (9) Nepožádá-li poplatník o roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění, je sraženými zálohami ze mzdy jeho daňová povinnost splněna, pokud není povinen podat přiznání podle § 38g.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).