Hlavní navigace

Názor k dotazu Změna DPH měsíční na čtvrtletní od Sarry - Prosím, jaký termín jsem nestihla? V pokynech k...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 1. 2020 15:17

    Sarry (neregistrovaný) ---.119.broadband5.iol.cz

    Prosím, jaký termín jsem nestihla? V pokynech k DPH se hovoří o tom, že:
    Kolonku „Kód zdaňovacího období následujícího roku“ vyplní plátce pouze v řádném přiznání za poslední zdaňovací období kalendářního roku následovně:
    Q uvede plátce, jehož zdaňovacím obdobím je kalendářní měsíc a který se rozhodl, že jeho zdaňovacím obdobím pro příslušný kalendářní rok bude kalendářní čtvrtletí (§ 99a odst. 1)
    Pochopila jsem tak, že to mohu udělat za měsíc 12/2019.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).