Hlavní navigace

Názor k dotazu Daňové zvýhodnění - prohlášení manželky od Kara1 - Jak v průběhu roku rozmyslí? Naco zpětvzetí? Na...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 1. 2020 17:13

    Kara1 (neregistrovaný)

    Jak v průběhu roku rozmyslí? Naco zpětvzetí? Na prohlášení je, že nemá zaměstnavatele a nikde neuplatňuje zvýhodnění. Pokud nastoupí do zaměstnání a bude chtít dítě uplatňovat, tak bych zase já musela vystavit potvrzení o neuplatňování dětí otcem dítěte - a tím pádem by zase bylo zastaveno zvýhodnění jemu. Pokud by chtěla dítě uvést ve svém daňovém přiznání, tak opět by finančnímu úřadu musela přinést potvrzení od zaměstnavatele otce dítěte, že on neuplatňoval, které by on nedostal, protože dítě uplatňoval. Pokud by si dítě chtěli přehodit, tak by museli oba podat přiznání. Pokud by otec už zaměstnaný nebyl a nikde neuplatňoval, tak FÚ také vyžaduje jeho ČP. GDPR jsem neřešila, protože stejně všechny údaje o druhém z rodičů musí ten uplatňující uvést ve svém daňovém prohlášení. Nebo jsem snad měla řešit její souhlas, že souhlasí s tím, že podepíše to ČP? Je fakt, že to prohlášení je zbytečné a mám ho od zaměstnanců proto, že to kontroloři chtěli - tak to dostali a byl pokoj. Taky je to taková pojistka, protože se stává, že zaměstnanec vyplní oddíl s manželkou, že není zaměstnaná (přitom zaměstnaná je, akorát je třeba na mateřské nebo rodičovské, prostě je doma). No a když má přinést její prohlášení, tak se ukáže, že ho nepřinese, protože zaměstnavatele pořád má. A musí opravit údaj v daňovém prohlášení a přinést potvrzení od jejího zaměstnavatele. Když se to ale vezme kolem a kolem - nechala bych všechno na odpovědnosti zaměstnance, stejně mně nehlásí změnu zaměstnavatele manželky, tím pádem potvrzení od nového zaměstnavatele nemám a dozvím se to až pozdě. A porovnávat každý rok, jakého jejího zaměstnavatele vepsal v loňském prohlášení a jakého letos, to se nedá časově stíhat. Zajímalo by mě, zda se prakticky věnujete mzdovému účtu se vším, co k tomu náleží a děláte a řešíte, sháníte, zakládáte a předkládáte vše, co mzdovka musí dělat, řešit, shánět, zakládat a předkládat, nebo zda pouze teoretizujete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).