Hlavní navigace

Názor k dotazu Ochranné brýle - náklady od Tomáš Neugebauer - Máte pravdu, že jste to takto přímo neřekla,...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 1. 2020 7:48

Tomáš Neugebauer (neregistrovaný) 81.19.46.---

Máte pravdu, že jste to takto přímo neřekla, ale z vaší reakce to tak nějak vyplynulo - ""Z BOZP mám maturitní zkoušku a profesní kvalifikační zkoušku "Manažer BOZP". Tomu se snad ani nedá říci, že něco absolvoval. Zlatý mladý sebevědomý absolvent." - řečeno jiným slovy, absolvovat střední školu, tomu se snad ani nedá říci, že něco absolvoval.

Je hezké, že máte maturitu z latiny, ale to je, jak předpokládám, pouhý maturitní předmět. Já mám maturitu ze studia BOZP, nikoliv z pouhého předmětu. Mám-li být konkrétní, tak mám maturitu z předmětů právní úprava a management a bezpečnost technických zařízení. Navíc jsem u maturitní zkoušky úspěšně obhájil odbornou písemnou práci. To vše ve studijním oboru bezpečnost a ochrana zdraví při práci (jako někdo studuje např. chemickou průmyslovku, tak já jsem vystudoval BOZP).

Jen pro doplnění profesní kvalifikační zkouška "Manažer BOZP" mi umožňuje zajišťovat BOZP v zahraničí na úrovni požadavku vysokoškolského studia.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).