Hlavní navigace

Názor k dotazu Ochranné brýle - náklady od xy - Škoda, že jste nepoučila ty, jež byli na...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 1. 2020 14:31

xy (neregistrovaný) 46.13.62.---

Škoda, že jste nepoučila ty, jež byli na kontrole z FÚ a požadovali předložení seznamu pro poskytování OOPP. Oni chudáci ani nevědí, že to dělají špatně.

já někde psala, že seznamy mít nemají a že je fú nemůže vyžadovat? ale druhá věc je, když je nepředloží. mají právo prokazovat jakýmkoliv jiným způsobem, a prokázat nutnost ochranných brýlí nebo helmy u zedníka je opravdu jednoduché. pro odborníka v daních nebo podnikatele se selským rozumem určitě. ne pro zkrouceného paragrafa zaslepeného svojí veledůležitostí.

ráda bych viděla toho, kdo doměří zedníkovi helmu, protože ji nemá na seznamu :-))) to by mohl leda tak bezpečák a ne daňař. viděla jsem stovky daňových kontrol (dá se spíš říct tisíce), a nikdy to nikdo neudělal. proč asi? že by proto, že by to bylo proti zákonu? naopak doměření nesmyslů, které byly na základě "seznamu" jsem už pár viděla.
    jste prostě zabedněný hlupák, který daním nerozumí, přesto se pasuje na odborníka. ale už fakt dost, melte si své nesmysly, maťte tazatele, když vám to pomůže. průměrný čtenář pochopí, kde je pravda.

a udavač, který napíše, že neudával, jen žádal o ochranu? to taky o vás něco vypovídá. a 1234 vás taky urážel?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).