Hlavní navigace

Názor k dotazu Zrušení pracovního místa od Kara1 - když Vás irituje bublina, budu to nazývat pro...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 8. 2020 15:02

    Kara1 (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

    když Vás irituje bublina, budu to nazývat pro změnu specifickým, pro Vás vlastním, prostředím :-) Jinak si Vaše názory a postoje neumím vysvětlit. Protože například Váš nedávný výkřik "proboha, proč čekání na důchod?" (nebo tak nějak to znělo v té debatě o únavě ženských ve věku před o tolik let odsunutým důchodem) a tvrzení o neúnavných spokojených podnikatelkách v tom věku, starajících se o několik domácností, vnoučata, stařečky a majících čas i na sebe a své záliby a vůbec nemyslící na odpočinek (zřejmě roboti s vrtulí v zadku) a divení se, že existují ženy, které už mají celoživotního zápřahu v práci plný brejle, svědčí o tom, že se asi s těmito ženami nesetkáváte. Ostatně - každý žijeme v nějakém prostředí, s nějakým společenstvím lidí.
    Všichni jsme nějak postižení naší prací, každý jinak (jsem z učitelské rodiny a fakt učitelé mají sklon být učitelem i v soukromí). Vy jste postižená tím právnickým prostředím (a navíc se tady chováte jak arogantní profesor nad svými studenty) a myslíte si, že o každém prdu by měl rozhodnout soud (a člověka samozřejmě za nekřesťanské peníze zastupovat advokát). Vy se prostě setkáváte s těmi případy, které k soudu dojdou, kterých je minimum proti tomu, co se ve firmách řeší a vyřeší bez právníka a bez soudu (když už mluvíme o pracovním prostředí).
    Nedávno jsem četla rozhovor mladého bývalého zeleného Stropnického, který po přestěhování do zchátralého zámku na venkově, kde maká těmahle svýma rukama a řeší praktické věci, zjistil, že venku mají lidi úplně jiné starosti než ti protestující umělci a Zelení v Praze, to pro něj bylo překvapení. Taky žil v určitém prostředí a ocitl se v jiném, pro něj neznámém, prostředí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).