Hlavní navigace

Názor k dotazu Zrušení pracovního místa od j.b. - Dobré odpoledne, vůbec jsem nechtěla rozpoutat "hádky", opravdu...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 8. 2020 16:58

j.b. (neregistrovaný) 91.245.26.---

Dobré odpoledne, vůbec jsem nechtěla rozpoutat "hádky", opravdu nemám v úmyslu "hodit se marod", ale potřebuji vědět, jak by se řešilo, věřím totiž, že bych si určitě nějakou nemoc "přivolala", kdybych chtěla nějakým způsobem lhát, je mi 60 roků, vyučila jsem se prodavačkou a jak bylo zmíněno výše, po vyučení jsem nastoupila jako prodavačka a toto zaměstnání dělám do dnešní doby s výjimkou mateřské na 1 dítě, teď mám více jak 3 roky do důchodu a vidím, že v našem regionu budu práci odpovídající mému věku hledat marně, nedokážu jít do fabriky k pásu, nestačila bych tempu mladých, ani ruce již nemám tak zručné, sháním práci uklízečky....­.Prodavačku bych mohla dělat ve "Večerce", ale majitel raději zaměstná důchodkyni, p.Aion asi žije ve velkém městě, kde jsou jiné možnosti, proto má na věc jiný názor, ale vidím z diskuze, že mi spousta lidí rozumí a tím jim děkuji, nepřipadám si tak nemožná. /p.Kara mi mluví z duše/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).