Hlavní navigace

Názor k dotazu OSVČ účetní - termíny na fakturách od Jana F. - Re:DE - účetní nebo daňové poradenství? *********************Díky, to je...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 12. 2005 13:11

    Jana F. (neregistrovaný) 83.208.89.---

    Re:DE - účetní nebo daňové poradenství?
    *********************
    Díky, to je konečně víc k věci :-) Podle §2 usuzuji, že účetní může poskytovat ojediněle i daňové poradenství.
    (odkaz na §fy 100-101 jsem prozatím nepochopila - to je zákon o DPH?) J.F.
    ****************

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).